Annem 52 yaşında başka bir durumdan dolayı tam kan ve idrar tahlili yapıldı idrarda herhangi bir sorun var mı? Nitrit + eritrosit ++ Lökosit + .

Merhaba annem 52 yaşında başka bir durumdan dolayı tam kan ve idrar tahlili yapıldı idrarda herhangi bir sıkıntı yoktu ama çıkan sonuçlar ne olabilir?Nitrit + eritrosit ++ Lökosit + Lökosit mikroskopisi 9 Yassi epitel 12 Bakteri mikroskopisi + Eritrosit mikroskopisi 24 Diğer değerler normal.

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü yaptırmanızı öneririz, enfeksiyon olabilir veya kum döküyor olabilir..