Annem 63 yaşında dahiliye polikiliniğine gitmiş alınan kan tahlil sonuçlarında ne 74,4-lym 18-mono 4,7 - rbc 5,41 - hgb 16,1 - hct 49,1 çıkmış bu değerler nedir

merhama , annem 63 yaşında dahiliye polikiliniğine gitmiş alınan kan tahlil sonuçlarında ne 74,4-lym 18-mono 4,7 - rbc 5,41 - hgb 16,1 - hct 49,1 çıkmış bu değerler nedir tehlikelimidir. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kan Hgb düzeyi biraz yüksek, bol su alarak testi tekrarlatmanızı öneririz..