Annem, 84 aşında ve MDS hastası.. WBC-RBC-HGB-HCT ve NEUT referans değerlerin altında.. Buna mukabil, MON% ve BASO% referans değerlerin üzerinde.

Selam.! Annem, 84 aşında ve MDS hastası.. WBC-RBC-HGB-HCT ve NEUT referans değerlerin altında.. Buna mukabil, MON% ve BASO% referans değerlerin üzerinde.. Haftada bir kan iğnesi oluyor.. Lakin; değerlerin aylık seyri aşağı yönde.. Yine kan mı gerek?

Tahlil.com Cevabı : Annenizde kansızlık olduğuna göre buna yönelik doktorunuzun da önereceği tedavi yöntemi seçilmelidir.