Annem kemoterapi görüyor plt değeri düşük çıkıyor, yükselmesi için ne yapılabilir?

Annem kemoterapi görüyor. 6 kür alacak over ca.. 5.küründe şu an. plt değeri düşük çıkıyor. yükselmesi için ne yapılabilir. organik ya da kimyasal önerilerinizi acilen bekliyorum tşkr ederim.

Tahlil.com Cevabı : PLT değerinin kaç olduğunu söylerseniz tahlil sonucu hakkında görüş bilfdirebiliriz.Sitemizde tahlil yorumu yapılıyor, tedavi konusunda ise kararı hastayı muayene den doktor vermelidir.