Anneme kan kanseri olmuşsun deyip başka hastaneye yönlendirmişler

WCB 10.27 RBC 5.52 HGB16.9 HCT 50 cinsiyet bayan yaş 50 bu tahlil sonuçları tehlikelimidir anneme kan kanseri olmuşsun deyip başka hastaneye yönlendirmişler böyle birşey söz konusumu kadın perişan cevaplarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız sonularda kansere ait bir bulgu görünmüyor..