Annemin ANA testi borderline benekli çıktı

Merhabalar annem ana testi yaptırdı dengesizlik problemi var femur ile asetabulum lateral arasında punktat kist görüldü ana testi sonucu borderline benekli çıktı bu ne anlama geliyor

Tahlil.com Cevabı : Bu ara bir değer olarak değerlendirilebilir.Yani tek başına Lupus hastalığı tanısını koymada yeterli değildir.Doktorunuz ilave tahlillere ihtiyaç duyabilir.ANA Testi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız....