Annemin gaita testinde manuel gizli kan araması pozitif

Merhabalar cevabınız için şimdiden teşekkür ederimrAnnemin gaita testinde manuel gizli kan araması pozitifDiğer mikroskobik olanların hepsi negatif çıktı rnAyrıca kendisi hemoroid hastası rnBurda önemli olan manuel olanmı yoksa mikroskobik olarak incelenen sonuç mudur?

Tahlil.com Cevabı : Gizli kan pozitif olması her durumda normal değil.Bağırsaklarda bir hastalık olabileceğini akla getirir.
DAHİLİYE VE/VEYA GASTROENTEROLOJİ UZMANINA başvurmanızda yarar var.