Annemin idrar tahlilinde çıkan sonuçlar aşağıda. 53 yaşında. kendisinden ultrason istenmiş. ancak ne olabileceğini öğrenebilir miyiz?

Merhaba Annemin idrar tahlilinde çıkan sonuçlar aşağıda. 53 yaşında.kendisinden ultrason istenmiş.ancak ne olabileceğini öğrenebilir miyiz?LEU+10WBC/UBLD+++250RBC/US.G.<=1.005BUL-NEG.Erisrosit BolLökosit 3-4Sedimantasyon 28

Tahlil.com Cevabı : Taş düşürüyor olabilir.Enfeksiyon da olabilir