Annemin nefes darligi probleminden gittik doktora akcigerde sivi birikmis igne ile aldilr 5 yil oncede meme kanserini yendi?

Annemin nefes darligi probleminden gittik doktora akcigerde sivi birikmis igne ile aldilr 5 yil oncede meme kanserini yendi.metazsastan zuphelendiler kan degeri ldh kan normali 0-247 sonuc 304,ck 0-145 sonuc 193,mono 2.0-10.0 sonuc 11.7,eos 2-10.0 sonuc 1.3 ,cea 0- 3.0 sonuc 1.35,cea15-3 6.4-58 sonuc 107 sizce kansermidir

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle annenize geçmiş olsun diliyoruz. LDH ve CK değerleri yüksekliği ilk akla karaciğer ile ilgili bir sorun olabileceğini getirir.CEA değeri de yüksek.Metastaz olasılıklardan biri.Ancak sadece bu bulgularla net bir şey söylenemez.Bazı radyolojik incelemeler ve biyopsi gibi tahliller çok daha ayrıntılı bilgi verecektir.