Annemin sedimentasyon değeri 65 çıktı normal aralıklar 0-20 arasıymış.

mrb annemin sedimentasyon değeri 65 çıktı normal aralıklar 0-20 arasıymış. bu değer neden yüksek çıkar ne gibi sonuçları olur ?

Tahlil.com Cevabı : Sedimentasyon birçok nedenle yükselir, enfeksiyon, enflamasyon, kansızlık, romatizmal olaylar, vb... araştırılamsı gereklidir..

b****** :

bundan 3 ay önce bir temasta bulnduk kız arkdsim ile beraber önce pen*sime sonra kız arkdasımın vajinasına dokundum kız arkdasım elimin ıslak olduğunu idda etti zefk suyunun geldiğini ve ve dokunurken vajinasına değdiğini gçenlerde kısık ultrasyonu cektirdi ve myane oldu normaldi sonuc hamile olr mu

Cevap:

Korkmayın o kadar uzun aradan sonra gebelik olsaydı mutlaka anlaşılırdı yapılan ultrason ve muayenede.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.