Annemin sonuçları = hbs ag=4672,82pozitif hbe ag=0,369 negatif anti hbe=0,83 pozitif

Tahlil.com Cevabı : Anenizin HBS AG Sonucunu değerlendirdik. Hepatit B enfeksiyonu yönünden HBS Ag testin pozitif çıkmış.Anti HBE testi de pozitif.Bu durumda taşıyıcı olabilir.İlave testlere de gerek olacaktır.Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanı veya gastroenteroloji uzmanına başvurmanızda yarar var.Hepatit testlerinin değerlendirilmesi ve yorumu hakkında aşağıdaki yazımızın ilginizi çekeceğini umuyoruz. Bu konuda sorulmuş benzer sorular ve cevapları da görebilirsiniz...Hepatit testleri nedir ve nasıl yorumlanır?