Annemin tahlil sonuçlarında sedim:60 crp:1,16 ve rf:98,60 çıktı ne anlama geliyor?

Annemin tahlil sonuçlarında sedim:60 crp:1,16 ve rf:98,60 çıktı ne anlama geliyor

Tahlil.com Cevabı : Romatizmal bir hastalık ilk olarak akla helen seçenek.Ancak ilave tahliller de yapmak gerekir net bir tanıya varmak için