Annemin(67 yaşında) yumurtalığında 85.3mm kist çıktı ameliyat dediler. B-HCG değeride 4.31 doktor bu değerin yüksek olduğunu söyledi

Annemin(67 yaşında) yumurtalığında 85.3mm kist çıktı ameliyat dediler. B-HCG değeride 4.31 doktor bu değerin yüksek olduğunu söyledi.bu değer ne anlama geliyor bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri yazmamışsınız ancak aşırı bir yükseklik de görülmüyor.Tek başına dakistin ne olduğu yönünde detaylı bilgi vermez bu sonuç.