Anti CMV IgM referans aralığı (0-0,99) sonuç=3,09 , buna göre bizden bir üst test olan CMV avidite testi istendi.

Anti CMV IgM referans aralığı (0-0,99) sonuç=3,09 Anti CMV IgG referans aralığı (0-5,9) sonuç=186,3 Anti Rubella IgG referans aralığı (0-4,9) sonuç=64,6 buna göre bizden bir üst test olan CMV avidite testi istendi.. ve CMV IgG avidite referans aralığı (0-80) sonuç= %84 endişeleniyoruz durum nedir?

Tahlil.com Cevabı : CMV IG M testiniz pozitif çıkınca istenen avidite testi de az da olsa yüksek çıkmış.Bu durumda doktorunuz takiplerini sürdürecektir.Ama hemen de panik olmayı gerektiren bir durum yok.Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazının ilginizi çekeceğini umuyoruz.http://tahlil.com/cmv-sitomegalovirus-virusu-nedir-hamilelikte-neden-tehlikelidir