Anti cvm igm:1.14 anti cvm igg:152.3 avidite testi istenildi. Sonuçları siz de yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba 8 haftalık hamileyim gecen hafta yapilan kan testinde anti cvm igm:1.14 anti cvm igg:152.3 avidite testi istenildi.sonuclari siz de yorumlayabilirseniz cok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : CMV IGM pozitifliği tespit edildiği durumlarda geçirilmiş veya geçirilmekte olan enfeksiyonun sürecine dair bilgi almak için avidite testi istenir.Avidite testi sonucuna göre doktorunuz gerekli değerlendirmede bulunacaktır.