Anti hbs 1000,00 yüksek yaziyor.3 doz hepatit b asisi yaptırmıştım.

Anti hbs 1000,00 yuksek yaziyor.3 doz hepatit b asisi yapmistim.2016.kotumu yuksekligi.5 haftalik hamileyim.

Tahlil.com Cevabı : Tam aksine gayet iyi. Anti HBS nin yüksek olması aşının amacına ulaştığını ve sizde Hepatit B ye karşı koruyuculuk geliştiğini gösteriyor.