Anti Hbs değerim pozitif 560. Yorumlar mısınız?

Anti Hbs değerim pozitif 560.. ve son zamanlarda kilo kaybı kuru öksürük üst solunum yollarında burun tıkanıklığı gibi hıv pozitif belirtileri oldu.doktorum ileri tahlil istedi ve anti hbs pozitif 560 değeri ve bu belirtilere göre hıv pozitif olma olasılığı çok yüksek.35 yaşındayım ve çaresizim

Tahlil.com Cevabı : AntiHbs pozitifliği Hepatit B virusuna karşı bağışık olduğunuzu gösterir, HIV'le ilgisi yoktur, sorun görünmüyor..