Anti hbs pozitif, hbeag negatif, anti hbe pozitif

Hepatit testlerimde: Anti hbs pozitif, hbeag negatif, anti hbe pozitif çıktı.Yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı :

Korkulacak bir durumunuz ve aktif bir hastalık ile enfeksiyon yok.Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz.Vücudunuzda bu enfeksiyona karşı bağışıklık gelişmiş ve hastalığı bulaştırma durumunuz da yok. İçiniz rahat olsun.