Anti HBS sonuç =3.10 negatif referans (0-7,5) Bu sonuçlar neyi göstergesi ?

Anti HBS sonuç =3.10 negatif referans (0-7,5) HBs Ag sonuç= 0.16 negatif referans(0-1) Anti HCV sonuç=0.28 negatif referans (0-0.8) bu sonuçlar neyi göstergesi ?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit C ve B virus testleri negatif, vücudunuz Hepatit B virusuna karşı bağışıklık geliştirmiştir..