Anti HCV : 0,020 Negatief Anti HIV: Negatif Anti Hbc IgG: 2,01 Negatif AST: 25 / ALT: 37 Degerlendirebilir misiniz?

Hocam benim annemde ilerlemis hepatit B var, ben 4 ay sonra evleniyorum nasil korunmaliyim? kan testinde cikan sonuclar: Anti Hbs <5,00 Negatif HBsAg: <0,030 Negatif Anti HCV : 0,020 Negatief Anti HIV: Negatif Anti Hbc IgG: 2,01 Negatif AST: 25 / ALT: 37 Degerlendirebilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B ye karşı korunmanız çok basit.En kısa sürede Hepatit B aşısını doktorunuzun da önerdiği şekilde 3 doz olarak olun.