Anti HCV, HBsAg, Anti HBs, Anti Hıv'dan oluşan. Anti Hbs sonuçlarım şu şekilde. Anlamı nedir? Biraz yüksek denildi. Hastalık bulaşmış mı bilemiyorum.

Merhaba, kolay gelsin. Hepatit B şüphesiyle test yaptırdım. Anti HCV, HBsAg, Anti HBs, Anti Hıv'dan oluşan. Anti Hbs sonuçlarım şu şekilde. Anlamı nedir? Biraz yüksek denildi. Hastalık bulaşmış mı bilemiyorum. Markerlar: 223,5 - IU/L <12 - Negatif: <8- , Pozitif: >=12- , Sınır Değer 8-12 Erkek/22

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızı karışık olarak yazdığınızdan yorumlayamıyoruz, yeniden tetkik kağıdındaki şekilde yazmanız gerekir..