Anti HCV (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) 0.18(NONREACTIVE) 0 – 0.99 Index...

Anti HCV (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) 0.18(NONREACTIVE) 0 – 0.99 IndexHBsAg (Kemoluminesans veya benzeri) 0.14(Non-Reactive) 0 – 0.89 indexhocam sonuçlarım bu ne demektir yardımcı olur musunuz ?

Tahlil.com Cevabı : Non reactive demek negatif anlamında yani sorun yok