Anti HIV: 0,137 olmuş. Negatif çıktı ama bu artış nedendir acaba?

25,12,2012 tarihinde elisa testi yaptırdım şüpheli ilişkiden yaklaşık 3 ay geçmişti ve Anti HIV :0,05 olarak çıktı. 16,09,2013 tarihinde ise yaklasık 11 ay gibi zaman oldu ve Anti HIV: 0,137 olmuş. negatif çıktı ama bu artış nedendir acaba?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerin senin için hiçbir anlamı yok. Sonuçların negatif.