Anti HİV 1/2 test sonucu olarak ileri tetkik önerilir diye yazılmış ve bizden bir daha kan aldılar lütfen bana anlatır mısınız bu ne anlama geliyor?

merhaba ameliyat için kan tahlili yapılırken Anti HİV 1/2 test sonucu olarak ileri tetkik önerilir deye yazılmış ve bizden bir daha kan aldılar lütfen bana anlatır mısınız bu ne anlama geliyor? ve bilmek istiyorum hastanelerde kan alınırken ve ya iğne vurulurken enjeksiyonları nasıl değiştirilir.?

Tahlil.com Cevabı : ELİSA yöntemi ile çalışılmış ve sonuç şüpheli çıktıysa kontrol edilmesi gereklidir..Hastanelerde bildiğimiz kadarıile tek kullanımlık enjektörler kullanılır..