Anti HIV , Anti HCV(Mikropartikül) ,HBsAg sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

Hormon     Tetkik Adı Sonuç Referans Aralığı Birim Anti HIV     <0,05     0 - 1     S/CO Anti HCV(Mikropartikül)     0,09     0 - 0,8     S/CO HBsAg (ELISA)     0,10     0 - 1     iNDEX      Mikrobiyolojik     Tetkik Adı Sonuç Referans Aralığı Birim VDRL     Negatif     -

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir problem yok.