Anti hıv mikro 0.423 s/co hbsag Mikro) 0,4854 (NONREACTIVE) index 0 - 0,99 bu değerler Negatif. neden yükselmiş?şüpheli ilişkim yok ağız içi lökoplaki var

HIV    0.56    S/CO ve HBSAG (ELISA)    HBSAG    0.07    S/CO negatif. 20.05.2014de ise anti hıv mikro 0.423 s/co hbsag Mikro) 0,4854 (NONREACTIVE) index 0 - 0,99 bu değerler Negatif. neden yükselmiş?şüpheli ilişkim yok ağız içi lökoplaki var

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.