Anti-Kardiyolipin IgM Antikoru (ACA IgM) : NEGATİF, 0.64 Anti-Kardiyolipin IgG Antikoru (ACA IgG) : NEGATİF, 0.12

Anti-Kardiyolipin IgM Antikoru (ACA IgM) : NEGATİF, 0.64     Anti-Kardiyolipin IgG Antikoru (ACA IgG) : NEGATİF, 0.12 Nötrofil oranı (NEUT%) : 34,8 -Lenfosit oranı (LYMPH%) : 52,4 Merhabalar, 8 haftalık iki bebek kaybı var. Sizce yukarıdaki sonuçlar ne anlam ifade ediyor

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.