Anti kardiyolipin lgG NEGATİF GPLU/ml 12 - 18 Anti kardiyolipin lgM NEGATİF MPLU/ml 12 - 18. Yorumlayabilir misiniz

Anti kardiyolipin lgG    NEGATİF    GPLU/ml    12  -  18 Anti kardiyolipin lgM    NEGATİF     MPLU/ml    12 -  18 kan pıhtılaşması için yapılan test sonucunu yorumlayabilir misiniz. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normaldir..