Anti pariyetal antikor (APA) sonucu: lt 1:10 (Normal değerleri:alt sınır:lt 1:10 ust sinir:yazmıyor) çıktı?

Anti pariyetal antikor (APA) sonucu: lt 1:10 (Normal değerleri:alt sınır:lt 1:10 ust sinir:yazmıyor) çıktı. Durumum nedir acaba?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen ara bir değer çıkmış, doktorunuz gerek görürse testi tekrarlatabilir.