Anti rubella IgG H 172.0 sonucu bu çıktı acaba bilgilendirmeniz mümkün mü?

Gebelik için doktorumun verdiği tahlilleri yaptırdım. Buna istinaden Anti rubella IgG H 172.0 sonucu bu çıktı acaba bilgilendirmeniz mümkün mü?

Tahlil.com Cevabı : Rubella IG G pozitifliği gebelik için sorun yaratmaz.Sonucunuz normal