Anti rubella igg sonucum 20,9 Anti cmv igg sonucum ise 1614,6 çıktı?

Merhabalar Hocam,Anti rubella igg sonucum 20,9 Anti cmv igg sonucum ise 1614,6 çıktı diğer değerlerimim hepsi normal rica etsem bana durumumla ilgili bilgi verirmisiniz.şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Bu testlerin gebelik sürecinde pozitif çıkmasının hiç bir sıkıntısı olmaz.Sonuçlarınız normal