Anti Rubella IgM ( ELISA ) * 0.904. MI0445-Anti Rubella IgG * 232.6 avidite testi yaptırdım

  Anti Rubella IgM ( ELISA )        * 0.904. MI0445-Anti Rubella IgG        * 232.6  avidite testi yaptırdım 1/10 DILUSYONDA : YUKSEK AVIDITELI IgG SAPTANDI    sonuçunu aldım.ne yapmalıyım lüften yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon hastalıkları uzmanı klinik bulgularınız ve diğer tahlil sonuçlarınızla birlikte durumunuzu değerlendirip gereken önerilerde bulunacaktır.