Anti tıroglobulın 198,anti tpo 1300 .Bu değerler ile hamile kalınabilinir mi?

 Anti tıroglobulın 198,anti tpo 1300 .Bu değerler ile hamile kalınabilinirmi? kalırsa tehlikesi nedir

Tahlil.com Cevabı :  Her iki değeriniz de yüksek muhtemelen Hashimato hastasısınız, gebelik için mutlaka sorun yaratacaktır.Endokrinoloji bölümüne başvurmalısınız gebelik planlıyorsanız öncelikle.