Anti toxoplazma IgG 0.1 NEG Anti toxoplazma IgM 0.10 NEG Eşimin hamileliğinin 9.haftası.

Merhaba; Anti toxoplazma IgG 0.1 NEG Anti toxoplazma IgM 0.10 NEG Eşimin hamileliğinin 9.haftası.Doktor üstteki sonuçları yuvarlak içine almış ve ayda bir kontrol yazmış.Ciddi bir risk oluşturur mu acaba? Şimdiden Teşekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.