Antibiyotik tedavisi verdi 10 gün sonra tekrar gel dedi.eğer sonuç yine aynı çıkarsa sizce doktorum ne önerir?

merhaba ben selin 12 yaşındayım geçen gün hastaneye gittim idrar tahlili sonucumda her sahada çok fazla lökosit ve 9-10 epitel hücre göründü yazıyordu . doktoruma bu sonuçları gösterdim antibiyotik tedavisi verdi 10 gün sonra tekrar gel dedi.eğer sonuç yine aynı çıkarsa sizce doktorum ne önerir?

Tahlil.com Cevabı : Yine tedavi verir..