antihbs 0.00 negatif antihıv 0.11 negatif korunmasız ilişkiden 19 ay sonra yapıldı bu testler birde p24 antijeni testi yaptırmam gerek var mı içeriyor mu?

Antihavıgg(mikropartikül)15.17 pozitif hbsag 0.36 negatif antihcv 0.05 negatif vdrl negatif antihbs 0.00 negatif antihıv 0.11 negatif korunmasız ilişkiden 19 ay sonra yapıldı bu testler birde p24 antijeni testi yaptırmam gerek var mı içeriyor mu bu testler başka yapmam gereken test var mı acaba?

Tahlil.com Cevabı : Testlerinizde sorun yoktur..