AntiHCV 2.6 POZİTİF, HBe Ag 0.01, Anti HBe 2.1 Negatif hocam bu sonuçlar kesin doğrumudur cinsel yolla bulasması imkansız psikolojım cok bozuldu

hHBs Ag 0.01 negatif, Anti HBS 5.0 NEGATİF, antiHCV 2.6 POZİTİF, HBe Ag 0.01, Anti HBe 2.1 Negatif hocam bu sonuçlar kesin doğrumudur cinsel yolla bulasması imkansız psikolojım cok bozuldu 10 gün sonra bir kan sonucu daha cıkacak ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Doğrulama sonucunu bekleyin Hepatit C yönünden Sonra bize tekrar yazabilirsiniz.