Apandisit şüphesi üzerine anneme tahliller yapıldı

 Annemi aşırı kusma ve hafif karın ağrısı nedeniyle (apandisit endişesiyle )acile götürdüm.Hemogram ve biyokimya yapıldı.hemogram sonuçları WBC 12,19 normal değer 4-11.NEU# 9,86 normal değer2-7.5.NEU%80,9 normal dğr 40-75.LYM% 13,5 normal değer20-45.biyokimyası glukoz 211nrml 74-106 LDH 344

Tahlil.com Cevabı : Ö ncelikle annenizde diabet bulguları var.Bu yönde ilave tahliller yapılmalı.Apandisit tanısı sadece bu tahlillerle koyulmaz.Doktorunuz ultrason ve diğer tahlillere de gerek duyacaktır.WBC yani lökosit değerinde hafif de olsa yükseklik var annenizi.