Arada sürtünme yoluyla ilişkiye giriyorum zamanında adet oluyorum ve bazen doktora gidip muayene oluyorum gebelik yok diyor. Bu ay iki gün adet oldum ve birden

Arada sürtünme yoluyla ilişkiye giriyorum zamanında adet oluyorum ve bazen doktora gidip muayene oluyorum gebelik yok diyor. Bu ay iki gün adet oldum ve birden adetim kesildi sizce sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bu ay yaşadığınız stresten adetiniz azalmış olabilir. Ancak bu azalma için doktora görünmenizde fayda var.