Aralık ayında regli olmadım evde idrar tahlili yaptım yarım saat sonra silik bir çizgi çıktı ama sonra kayboldu acaba gebelik olma ihtimali var mıdır?

Merhabalar Kasımın 5 de regl oldum öncesinde tüp bebek tedavisi görüyordum yumurta toplama işlemi yapıldı 1 adet yumurta toplandı ama boş folikül olduğu söylendi yine boş folikül olma ihtimali var mı yaşım 43 .Aralık ayında regli olmadım evde idrar tahlili yaptım yarım saat sonra silik bir çizgi çıktı ama sonra kayboldu acaba gebelik olma ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Sağlıklı ve güvenilir sonuç alabilmeniz için kanda gebelik testi yaptırmanızda fayda var