an*l ilişki sonrası adet gördüm. Hamile miyim?

Erkek arkadaşımla an*l ilişki yaşadım ve o ayda adet olmam gerekiyordu olmadım ondan sonraki ayda olmadım çok stres yapmıştım bir daha ki ay adet oldum tam da gününe göre oldum daha sonraki ay ramazan ayıydı onda da adet oldum 4 gün bu ay olmadım ve bende adet düzensizliği var hamilelik var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

İlişki sonrasında düzenli olarak adet kanaması olduğunuz için hamilelikten söz edilemez.