an*l ilişki sonrasında adet görmeye devam ediyor. Hamilelik oluşabilir mi?

 Merhaba. nişanlımla an*l ilişki yaptık kızlık zarına dokunmadım. anüs içerisine boşaldım, yaklaşık 3 gün oluyor birleşme sırasında adet görüyordu ve şu anda hala adet devam ediyor. ilişki sonrasında spermleri temizledi ancak hamile kalma ihtimali adet olmasına rağmen yine de var mıdır .. ?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde yaşanan bir ilişkide hamileliğin oluşmasını beklemeyiz.