an*l ilişki sonrasında hamilelik oluşur mu?

17.10.2015 tarihinde surtunme ve an*l iliski yasadim bosalma oldu ama erkek arkadasim temizledigini soyledi adetimin 20eylul tarihine olmasi gerekiyordu 24.10.15 tarihinde tekrar surtunme ve an*l iliski yasadim vajinama bosaldi cok korkuyorum hamile olabilir miyim yardimci olun

Tahlil.com Cevabı :

Vajinaya sperm teması olmadığı sürece an*l ilişki ile hamileliğin oluşması beklenmez. Cinsel birliktelik için fiziksel ve psikolojik olgunluğa ulaşmak son derece önemlidir. Önerimiz cinsel birlikteliği yasal ve bilinçsel olgunluğa gelene kadar ertelemen.