an*l ilişki yaptık koruma yoktu ama boşalma olmadı.Hamile kalır mıyım?

9 ağustosta sevgilimle an*l ilişki yaşadık koruma yoktu ama boşalma olmadı 14 ağustosta ( normal adet dönemimden 5 gün once ) kanamam gerçekleşti normal adet gibi ağrılı ve yoğun bir şekilde hamile miyim üstüne görme midir ? Yoksa normal adet dönemim mi?

Tahlil.com Cevabı :

an*l ilişkilerde vajinaya meni teması olmadığı sürece gebelikten bahsedemeyiz.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.