Arkadan ilişki yaşadık. Hamilelik oluşur mu?

Sevgilimle arkadan bir birliktelik yaşadık ve boşaldı. sonra sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık ve arkasında 4 gün sonra regl oldum 4 gün sürdü normalde sancılı bir adet zamanım oluyordu ama o zaman öyle geçti ve 2 hafta geçti üstünden kasık ağrılarım var 3 gündür

Tahlil.com Cevabı :

Arkadan ilişki sonrasında vajinaya bir temas olmadığı sürece hamilelik oluşmaz. İlişki sonrasında normal adet kanaması görülmesi hamileliğin oluşmadığını gösterir.