Arkadan ilişkide hamile kalır mıyım?

Merhaba bugün erkek arkadaşımla üzerimizde bir şey yokken, prezervatif vardı arkadan ilişkiye girdik. Sadece pen*s ucu vajinaya girdi. Makata sürterken prezervatif çıktı ve makatta kaldı. Çıkardığımda içi boştu herhangi bir boşalma yoktu. Bakireyim. Yaklaşık 1 ay önce adet olmuştum. Adetlerimde düzensiz adaçayı içerek adet oluyorum Ertesi gün hapı kullanmama gerek var mı? Hamile kalır mıyım? Ve bakirelere sakıncası var mı ella hapının?

Tahlil.com Cevabı :

Vajinaya meni teması olmadığı sürece gebelikten bahsedemeyiz.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.