Arkadan ilişkiden sonra adet oldum. Hamile olabilir miyim?

Ben arkadan bir ilişkiye girdim ve dışa boşalma oldu vajinaya gelip gelmediğini bilmiyorum ilişkiden 26 saat sonra Ella hapı içtim 2 gün sonra kanamam oldu 5 gün sürdü ama adet miydi bilmiyorum kanama başladığı gün doğum kontrol hapına başladım hamilelik riskim var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet olmanız hamile olmadığınızı göstermektedir.Bu konuyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.