Arkadan ilişkiye girdgimi belirtmiştim karnımda ince ince agılar var gece gündüz bagrsaklarımda iltihaplanma yüzünden olobilirmi ?

Karnımda ince ince agılar var gece gündüz bagrsaklarımda iltihaplanma yüzünden olobilirmi mikrop kaptıysa cevabınız için çok teşekkür ederim .

Tahlil.com Cevabı :

Bu şikayetleriniz devam ediyorsa gastroenteroloji uzmanına görünmenizde fayda var.