Arkadan sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Vajinama geldi mi emin değildim, yarım saat sonra ella 30mg içtim?

Arkadan sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Vajinama geldi mi emin değildim, yarım saat sonra ella 30mg içtim. 9gün sonra adet oldum. İlişkiden 15 gün sonra evde gebelik testini günün ilk idrarıyla yaptım. Sonuç olarak çok net tek çizgi çıktı. İhtimal?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında regl görülmüşse hamilelikten söz edemeyiz.