Arkadaşımın kızlık zarı bozulmuş mudur?

Hocam kız arkadaşımla prezervatif ile sürtünme yaptık daha sonra prezervatifle içine bi gere girip çıkardım aksamında kız arkadaşımdan kan gelmiş kızlık zarı bozulmuş mudur hamile ihtimali var mı?

Tahlil.com Cevabı : muhtemelen bozulmuş  kızlık zarı ama en doğru bilgiyi jinekolojik muayene verecektir  hamilelik ise pek mümkün görülmüyor

m******** :

Oncelikle yardimlarinz icin cok tesekkurler kiz arkadsimla surtnme yoluyla berabrlik yasadik onun ustnde sadece ic camasiri vardi ben o sirada azda olsa vaiinanin girisini zorlamis oldugumu biliyorm fakat iliskidn yarim saat sonra cok az pembemtrak jel bir akinti soz konusu kizlik zari bozulmusmdr

Cevap:

Eğer vajinaya bir giriş söz konusu değilse gelen hafif kanamanın sebebi sürtünmenin oluşturduğu zedelenme olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.